Ostalo
Filtriraj po:
Cena:
-
Resetuj filter
Pogledajte kompletnu ponudu akcijskih proizvoda
AKCIJSKI PROIZVODI

Merenja u optičkim mrežama

Optički linkovi predstavljaju veliki deo komunikacionih mreža, tako da je važno testirati optičke mreže neposredno nakon postavljanja kao i u okviru preventivnog održavanja. Za tu namenu, u ponudi imamo alate i pribor za čišćenje proizvođača AFL Noyes, MiTEL / Grandway kao i  jednostavne testere za validaciju vlakana AFL Noyes, Fluke, MiTEL / Grandway. Optički merači slabljenja Fluke, MiTEL / Grandway, AFL Noyes, VeEX Vam omogućavaju da proverite da li Vaša aplikacija radi ispravno. OTDR instrumenti su ključni za otkrivanje problematičnih mesta u u linkovima. U ponudi se takođe nalaze i instrumenti za atestiranje tj. sertifikaciju proizvođača Fluke, VeEX i AFL Noyes.

Ako Vam je potrebna pomoć u odabiru modela koji odgovara Vašim potrebama,  kontaktirajte nas.
Sortiraj po:
Fluke Networks OptiFiber PRO
Fluke Networks OptiFiber PRO
Optički reflektometar za sertifikovanje strukturnog kabliranja
DETALJI
Fitel NINJA
Fitel NINJA
Fiksna "V" brazda za upotrebu u pristupnim mrežama (LAN/FTTx)
364.140,00 RSD
Cena sa PDV-om
DETALJI
Yokogawa AQ1000
Yokogawa AQ1000
1310/1550nm, 32/30dB, OTDR i OLS, OPM, VFL
321.300,00 RSD
Cena sa PDV-om
DETALJI
FlexScan FS200-100 Plus
FlexScan FS200-100 Plus
1310/1550nm OTDR i OLS, OPM, VFL
582.552,00 RSD
Cena sa PDV-om
DETALJI
FlexScan FS200-100 Basic
FlexScan FS200-100 Basic
1310/1550nm OTDR i VFL
491.832,00 RSD
Cena sa PDV-om
DETALJI
FlexScan FS200-50 Basic
FlexScan FS200-50 Basic
1550nm OTDR i VFL
388.152,00 RSD
Cena sa PDV-om
DETALJI
AFL Noyes M310-25
AFL Noyes M310-25
850/1300/1310/1550nm za Enterprise mreže.
1.165.752,00 RSD
Cena sa PDV-om
DETALJI
AFL Noyes M210e-25
AFL Noyes M210e-25
Višefunkcijski optički reflektometar.
977.832,00 RSD
Cena sa PDV-om
DETALJI
VeEX FX80
VeEX FX80
B/E/G-PON merač snage
DETALJI
VeEX FX150+
VeEX FX150+
850/1300/1310/1550nm OTDR.
DETALJI
Senter ST3820 Optical Fiber Identifier with VFL
Senter ST3820 Optical Fiber Identifier with VFL
Identifikator signala u optičkom kablu
DETALJI
MiTEL FHS2Q01F
MiTEL FHS2Q01F
Izvor optičke svetlosti
50.836,80 RSD
Cena sa PDV-om
DETALJI
MiTEL FHP3P02
MiTEL FHP3P02
B/E/G-PON merač snage
60.832,80 RSD
Cena sa PDV-om
DETALJI
MiTEL FHA2S02
MiTEL FHA2S02
Promenljiv prigušivač optičkog signala do 60 dB
144.228,00 RSD
Cena sa PDV-om
DETALJI
MiTEL FHA2S01
MiTEL FHA2S01
Promenljiv prigušivač optičkog signala do 80 dB
165.505,20 RSD
Cena sa PDV-om
DETALJI
Fluke Networks FI2-7000 INT FiberInspector Pro
Fluke Networks FI2-7000 INT FiberInspector Pro
Kamera za pregled i sertifikovanje optičkih konektora
460.672,80 RSD
Cena sa PDV-om
DETALJI
AFL FS300-325, Basic Kit
AFL FS300-325, Basic Kit
850/1300/1310/1550 nm OTDR + VFL.
971.352,00 RSD
Cena sa PDV-om
DETALJI
AFL FS200-304 BASIC KIT
AFL FS200-304 BASIC KIT
1310/1550/1625 nm PON OTDR + VFL
841.752,00 RSD
Cena sa PDV-om
DETALJI
Fluke Networks Fiber OneShot
-20%
Fluke Networks Fiber OneShot
OTDR sa alfanumeričkim prikazom
247.500,00 RSD
198.000,00 RSD
Cena sa PDV-om
DETALJI
Yokogawa AQ7282A
Yokogawa AQ7282A
Modularni optički reflektometar
DETALJI
Yokogawa AQ7283A
Yokogawa AQ7283A
Modularni optički reflektometar
DETALJI
Fitel S179A-31
Fitel S179A-31
Spajanje vlakana s poravnanjem po jezgru i nožem za odsecanje vlakna
DETALJI
AFL Noyes OPTIPOP R1
AFL Noyes OPTIPOP R1
Čistač konektora
9.882,00 RSD
Cena sa PDV-om
DETALJI
AFL Noyes FOCIS Flex
AFL Noyes FOCIS Flex
Inspekcija čistoće konektora uz PASS/FAIL ocenu.
349.272,00 RSD
Cena sa PDV-om
DETALJI
Fluke Networks FI-500 FiberInspector™ Micro
Fluke Networks FI-500 FiberInspector™ Micro
Inspekcija optičkih konektora sa LED osvetljenjem.
314.160,00 RSD
Cena sa PDV-om
DETALJI
Grandway VLS-8-30
Grandway VLS-8-30
Mini izvor vidljivog optičkog svetla
8.425,20 RSD
Cena sa PDV-om
DETALJI
Fitel S179-21
Fitel S179-21
Poravnanje po jezgru. Komplet uključuje i nož za odsecanje vlakna.
DETALJI
AFL Noyes HiLite VFL
AFL Noyes HiLite VFL
Vizuelni idetifikator greške na optičkom kablu.
27.216,00 RSD
Cena sa PDV-om
DETALJI
AFL Noyes FIBERWIPES
1.134,00 RSD
Cena sa PDV-om
DETALJI
AFL Noyes ONE-CLICK CLEANER LC
AFL Noyes ONE-CLICK CLEANER LC
Čistač konektora.
7.452,00 RSD
Cena sa PDV-om
DETALJI
AFL Noyes ONE-CLICK CLEANER ST, SC, FC
7.452,00 RSD
Cena sa PDV-om
DETALJI
AFL Noyes FCP2 BASIC CLEANING KIT
AFL Noyes FCP2 BASIC CLEANING KIT
Komplet za čišćenje optičkih veza.
38.232,00 RSD
Cena sa PDV-om
DETALJI
Fluke Networks SFSINGLEMODESOURCE
Fluke Networks SFSINGLEMODESOURCE
Izvor singlemode optičke svetlosti.
316.873,20 RSD
Cena sa PDV-om
DETALJI
Fluke Networks SFMULTIMODESOURCE
Fluke Networks SFMULTIMODESOURCE
Izvor multimode optičke svetlosti.
162.792,00 RSD
Cena sa PDV-om
DETALJI
MiTEL VLP 5B
MiTEL VLP 5B
Tester za prosvetljavanje optičkih vlakana u obliku olovke.
21.420,00 RSD
Cena sa PDV-om
DETALJI
MiTEL OTS 4
MiTEL OTS 4
Komunikacijski set za optičke mreže.
165.505,20 RSD
Cena sa PDV-om
DETALJI
MiTEL FHS 2T01
MiTEL FHS 2T01
Izvor optičkog svetla za FTTx primenu.
81.967,20 RSD
Cena sa PDV-om
DETALJI
MiTEL FHS 2D03
MiTEL FHS 2D03
Jednostavan izvor optičkog svetla.
55.977,60 RSD
Cena sa PDV-om
DETALJI
MiTEL FHS 2D02
MiTEL FHS 2D02
Jednostavan izvor optičke svetlosti.
69.115,20 RSD
Cena sa PDV-om
DETALJI
MiTEL FHP 2B04
MiTEL FHP 2B04
Merač optičke snage.
19.849,20 RSD
Cena sa PDV-om
DETALJI
MiTEL FHP 2A04
MiTEL FHP 2A04
Merač optičke snage.
19.849,20 RSD
Cena sa PDV-om
DETALJI
MiTEL FHM 2B02
MiTEL FHM 2B02
Kombinovani optički merač snage i izvor svetla.
97.532,40 RSD
Cena sa PDV-om
DETALJI
MiTEL FHM 2A02
MiTEL FHM 2A02
Kombinovani optički merač snage i izvor svetla.
97.532,40 RSD
Cena sa PDV-om
DETALJI
Fluke Networks Visifault
Fluke Networks Visifault
Lokator grešaka.
56.120,40 RSD
Cena sa PDV-om
DETALJI
Fluke Networks SFPOWERMETER
Fluke Networks SFPOWERMETER
Merač optičke snage.
176.786,40 RSD
Cena sa PDV-om
DETALJI
Fluke Networks NFC KIT case
Fluke Networks NFC KIT case
Komplet za čišćenje patch panela i konektora.
29.274,00 RSD
Cena sa PDV-om
DETALJI
Fluke Networks FI-7000 INTL
Fluke Networks FI-7000 INTL
Sertifikacija i inspekcija optičkih konektora.
460.672,80 RSD
Cena sa PDV-om
DETALJI
Fitel S326A
Fitel S326A
Nož za pripremu optičkog vlakna za spajanje.
71.400,00 RSD
Cena sa PDV-om
DETALJI
Fitel ID-H
Fitel ID-H
Identifikator živih optičkih vlakana.
126.806,40 RSD
Cena sa PDV-om
DETALJI
Fitel FO toolkit
Fitel FO toolkit
Komplet alata za pripremu za spajanje.
DETALJI
Stran:
1
Kontaktirajte Metroteh
Pošaljite pitanje
Prezentacija instrumenata